Jesteśmy nowoczesną drukarnią, ukierunkowaną na jakość i potrzeby Klienta.

Na rynku istniejemy już ponad 20 lat. Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z potencjałem technicznym i organizacyjnym sprawiają,
iż wiodącym atutem drukarni, od początku jej istnienia, jest jakość wykonywanych usług.

Wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra dokłada wszelkich starań, aby produkt końcowy spełnił oczekiwania Klienta.

Oferujemy usługi w zakresie druku offsetowego i cyfrowego z możliwością łączenia technik przy realizacji zleceń. Posiadamy profesjonalne studio graficzne oraz w pełni wyposażoną introligatornię. Specjalizujemy się w produkcji opakowań, kalendarzy oraz w wykonywanej, w całości na miejscu, oprawie twardej. Zestawienie tych możliwości pozwala nam na kompleksowość świadczonych usług.

Wykonujemy najbardziej wymagające zlecenia i wciąż poszerzamy ofertę.

Nasza drukarnia nie boi się wyzwań w postaci trudnych projektów poligraficznych dlatego też chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń, które wymagają użycia niestandardowych rozwiązań technologicznych. Gwarantujemy szeroki zakres usług poligraficznych na wysokim poziomie. Tym, do czego dążymy, jest najwyższa z możliwych jakość wydruków i zadowolenie naszych Klientów.

ISO w naszej drukarni.

Posiadamy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Jest to system wymuszający stałe doskonalenie we wszystkich obszarach działalności firmy. ISO 9001 oznacza najwyższą jakość wykonywanych przez nas druków i opakowań.  Dzięki wprowadzeniu ISO firma ciągle dąży do ulepszenia wykonywanych produktów.  Powierzając nam swoje wydruki Klient ma pewność, iż zostaną wykonane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dążymy w swych działaniach do zapewnienia pełnej satysfakcji Klientów poprzez wykonywanie najwyższej jakości usług spełniających ich potrzeby i oczekiwania.

Agencja Wydawniczo-Reklamowa "MAGIC"

ul. Mełgiewska 32, 20-234 Lublin

Agencja Wydawniczo-Reklamowa "MAGIC"

ul. Mełgiewska 32, 20-234 Lublin

ISO 9001:2008

Polityka prywatności

Copyright © 2018 MAGIC

Polityka prywatności

Copyright © 2018 MAGIC